CLASS Nakliyat


Class Nakliyat

Class Nakliyat Visyonumuz / Misyonumuz

Misyonumuz :
Class Nakliyat olarak misyonumuz: Şehir içi ve şehirler arası Ev ve Ofis taşıma ihtiyacı olan müşterilerimize; Üstün kaliteli, güvenilir, ekonomik ve kesintisiz hizmet sunmaktır.
Bu doğrultuda görevimiz; Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık, kongre ve turizm taşımacılığı ile de her türlü eşya taşıma kaynaklı ulaştırma taleplerini karşılamak; profesyonel, geliştirilebilir ve müşteri odaklı , güvenli bir hizmet sağlamaktır.
Vizyonumuz :
Hedefimiz transfer ulaşım sektöründe marka haline gelerek; yeni bir kalite güven ve emniyetle hizmet anlayışı ve farklılığı yaratmaktır.
Böylece kısa sürede özgün hizmet ve profesyonel personel ve işletme yapımız sayesinde; bu sektörde sektörde adını duyurmak olmak ve örnek gösterilmek vizyonumuzdur.
Değerlerimiz :

  • Dürüstlük - Güvenilirlik - Takım Ruhu - Adil olmak
  • Çevreye Duyarlılık - İnsana Saygı - Hizmet Odaklılık - Yaratıcılık

Class Nakliyat: İstanbul Okmeydanında de hizmet vermeye başlıyan Class Nakliyat firmamız, ilk etapta evden eve taşımacılık hizmeti sunmaya başlamıştır.
Daha sonra nakliye sektöründeki diğer hizmetleri de bünyesinde sizlere sunmak amacıyla sürekli yatırımlar ve araştırmalar yaparak yeterli ekipman ve donanıma sahip olmuştur.
Günümüzde ise evden eve ve ofis nakliyat olarak türkiyenin her yerinde nakliye sektöründe bulunan tüm hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Class Nakliyat ve Organizsayon :
Doğru Tercihiz Class Nakliyat
Class Nakliyat olarak müşterilerimize en yüksek kalitede profesyonel hizmet sunmanın benzersiz liderliğini, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşı saygı ve gerçek kaygı sergileyerek, her zaman en iyilerden bir adım önde olmasını bekleyen en iyi eğitimli ve eğitimli personelimizle. Çözüm her zaman vardır, bizde mazeret yoktur.